قیمت : 27,000 تومان 25,000 تومان

علاقه مندان یه دمنوش های گیاهی این روزها در میان جامعه بسیار افزایش یافته و شاید یکی از مهمترین دلایل ان خواص بی نظیر این محصولات برای کاهش وزن و لاغری است. یکی از بهترین انواع دمنوش هایی که می توان معرفی کرد محصولات حاوی چای سبز می باشد.در این میان می توان برندهای مختلفی را یافت که به ارائه این گونه محصولات می پردازند و یکی از برترین های حال حاضر بازار ایران چای کرفس ۵۰۴۰ نام دارد.

شرکت ۵۰۴۰ در زمینه تولید و ارائه انواع چای سبز چندین سال است که فعالیت بسیار گسترده ای در بازار داشته و محصولات زیر را ارائه کرده است :

  • چای سبز کرفس به صورت دم کردنی با قیمت ۲۵ هزار تومان
  • چای سبز مخلوط زعفرانی به صورت دم کردنی با قیمت ۲۹ هزار تومان
  • چای سبز کیسه ای ۱۰۰ عددی با قیمت ۳۴ هزار تومان

چای سبز کرفس

  • برای تهیه محصول چای سبز تیما ۵۰۴۰ مدل دم کردنی با ترکیبات چای و کرفس با قیمت هر بسته ۲۵ هزار تومان بروی دکمه زیر کلیک کنید :

  • برای تهیه چای لاغری تیما ۵۰۴۰ مدل دم کردنی با ترکیبات چای سبز و زیره و زعفران و کاسیا و چای اولونگ با قیمت هر بسته ۲۸ هزار تومان بروی دکمه زیر کلیک کنید :

  • برای تهیه چای تیما ۵۰۴۰ مدل کیسه ای ۱۰۰ عددی با قیمت هر بسته ۳۲ هزار تومان می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید :

  • برای تهیه پکیج لاغری سه ماهه لاغری چای سبز دم کردنی کرفس با قیمت ۷۲ هزار تومان می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید :

  • برای تهیه پکیج سه ماهه لاغری چای دم کردنی مخلوط زعفران و زیره و کاسیا و به لیمو با قیمت ۷۵۶۰۰ می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید :


  • برای تهیه پکیج سه ماهه لاغری چای کیسه ای مخلوط زیره- زعفران و کاسیا و به لیمو و چای اولونگ با قیمت ۸۶۴۰۰ می توانید بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید:

محصول چای سبز و کرفس ۵۰۴۰ به دلیل وجود ترکیبات گیاه کرفس در مقایسه با دو محصول دیگر از خاصیت کاهش وزن بسیار وقی تری برخوردار بوده و یم تواند برای افرادی که دارای اضافه وزن بالایی هستند به خوبی مورد استفاده قرار گرفته و جواب دهد.شما می توانید روزانه به میزان ۳ الی ۵ فنجان از محصول چای کرفس دم کرده و میل نمایید و خواهید دید اگر همین رفتار غذایی در طی یک دوره سه ماهه تکرا شود به خوی شاهد کاهش وزن خود خواهید بود.

محصول چای لاغری کرفس کاملا گیاهی بوده و هیچگونه عوارض جانبی را در برنخواهد داشت و تنها موارد منع مصرف آن برای خانم هایی که در دوارن شیردهی و یا باردای هستند می باشد.شما با استافده از این محصول ارزشمند می توانید خیلی زود دوباره به وزن سابق خود بازگردید و خواهید دی که با هزینه ای اندک بدون اینکه نگران عوارض جانبی خاصی باشید دوباره هیکل شما متناسب وز یبا می گردد.

محصول چای تیما ۵۰۴۰ علاوه بر مدل کرفس که ارائه داده است یک مدل دم کردنی دیگر دارد که از ترکیبات زعفران- زیره و کاسیا و چای اولونگ در آن استفاده شده و دارای طعم و عطر بسیاری خوبی است.شما می توانید جهت خرید چای سبز تیما علاوه بر روش هایی که در بالا توضیح دادیم و می توانید به صورت انلاین با کلیک بروی دکمه های خرید پستی سفارش خود را ثبت نمایید می تواند با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس گرفته وسفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

چای کرفس 5040

محصول چای سبز ارائه شده توط برند تیما به نسبت سایر محصولات ارائه شده در بازار به مراتب از کیفیت بالاتری برخودار بوده و این مهمترین دلیلی است که مصرف کنندگان این محصول را وا می دارد تا در خرید های بعدی خود دوباره این برند را انتخاب نمایند.ما قیمت چای سبز را در سایت گرین تی با تخفیف برای شما قرار داده ایم و شما این فرصت را دارید تا با خرید به صورت پکیجی از تخفیف ویزه ما نیز برخوردار شوید.

معمولا اگر می خواهید در خانه از این محصول استفاده نمایید ما توصیه می کنیم تا از مدل چای سبز دم کردنی آن استفاده کنید و اگر می خواهید رد محل کارتان از این دمنشو ارزشمند استفاده کنید به دلیل کمبود وقت بهتر است از مدل چای سبز کیسه ای تیما استفاده شود.

معمولا افرا در شرایط عادی بدون هیچگونه نگرانی می توانند از این محصول استافده نمایند و تنها موارد منع مصرفی که می توان برای آن در نظر داشت برای خانم های باردار و یا خانم هایی که در دوران شیردهی می باشند عنوان شده است. شما در کنار خاصیت چربی سوزی بسیار قوی که این محصول دارد می توانید ار ده ها خاصیت بی نظیر دیگر ان نهایت استفاده را ببرید. مثلا برای در امان بودن از بیماری های سرطانی که این روزها بسیار زیاد شده است بهرتین روش استفاده منظم از محصول چای سبز است.

چای کرفس

اگر می خواهید از بیماری های قلب و عروق در امان باشدی و همیشه میزان کلسترول خونتان در حالت متعادل باشد بهرتین روش استفاده منظم از این دمنوش گیاهی است.شما همچنین با مصرف روزانه و منظم چای سبز تیما می توانید برای خود جوانی و شادابی پوست را به همراه بیاورید و از پیری زود راس برای همیشه در امان باشید.

اگر فرهنگ سازی صحیحی در این مورد صورت گیرد بهع راحتی می توان حتی این دمنوش را جایگزین چای سیاه کرد و همه افراد روزانه و منظم در برنامه غذایی خود از این چای جادویی استفاده نمایند.

دکتر سینا , دمنوش لاغری سهله ,دمنوش بوقناق , چای لاغری کرفس , قهوه سبز ۱۱۱ , دمنوش لاغری دربند , دم نوش ضد استرس
ن : منحی
ت : جمعه 24 فروردين 1397
قیمت : 45,000 تومان 40,000 تومان

اثر بخشی چای لاغری دکتر سینا
دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا در سطح جهانی موفق به کسب اعتبار شده است. محصولات لاغری دکتر سینا با کسب گواهینامه ISO9001-2008 و ISO 22000 از شرکت TUVآلمان، دارنده واحد R & D به منظور گسترش تحقیقات، گواهینامه HACCP در مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت و گواهینامه حلال است. چای لاغری دکتر سینا فرمول ۲ دارای جدیدتری فرمولاسیون جهت لاغری و کم کردن وزن است.

برای خرید چای لاغری دکتر سینا اصل در قالب یک بسته با قیمت ۴۰ هزار تومان می توانید بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

برای تهیه چای سینا لاغری در قالب یک دوره سه ماهه سه بسته ای با تخفیف ویژه با قیمت ۱۰۵ هزار تومان می توانید بروی دکمه زیر کلیک نمایید:

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

چای سبز دکتر سینا

چای لاغری دکتر سینا اصل از مواد طبیعی و به روش طب سنتی تولید شده است. چای دکتر سینا دارای ۱۰ سال سابقه‌ی درخشان در داخل ایران و سراسر جهان است. متخصصین تغذیه در جیره‌ی غذایی بیماران خود چای دکتر سینا را قرار می‌دهند. ترکیبات چای لاغری دکتر سینا مورد تایید پزشکان و افراد متخصص در زمینه‌ی تناسب اندام است. محصولات دمنوش گیاهی دکتر سینا مجوز بهداشت و پروانه‌ی بهره برداری را کسب نموده است.

چای سبز دکتر سینا

برای خرید چای لاغری دکتر سینا اصل در قالب یک بسته با قیمت ۴۰ هزار تومان می توانید بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

برای تهیه چای لاغری سینا در قالب یک دوره سه ماهه سه بسته ای با تخفیف ویژه با قیمت ۱۰۵ هزار تومان می توانید بروی دکمه زیر کلیک نمایید:

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

کم کردن وزن با چای سینا
در زمینه‌ی رسیدن به تناسب اندام و کم کردن وزن سلامت بدن از هر چیزی مهم‌تر است. در این راه باید از روش هایی استفاده کرد که ایمن بوده و سلامت بدن را تضمین نماید. چای لاغری دکتر سینا عوارض جانبی به همراه ندارد. در صورت استفاده‌ی منظم از این دمنوش به طور متوسط در یک ماه می توان ۵ کیلو وزن کم کرد. برای لاغر شدن با دکتر سینا نیازی نیست رژیم غذایی تغییر داد و یا اینکه به فعالیت‌های سخت و سنگین ورزشی پرداخت. باتوجه به بافت چربی و سوخت و ساز بدن حتی می توان تا ۷ کیلو در ماه همراه با چای دکتر سینا اصل وزن کم کرد. لاغر شدن به وسیله‌ی چایی لاغری دکتر سینا سالم ترین و ایمن ترین روش است. چای سبز دکتر سینا میزان جذب مواد قندی در مواد غذایی را کاهش می‌دهد. چای سینا باعث کاهش ترشح آنزیم آمیلاز روده و بزاق می‌شود. وظیفه‌ی این آنزیم کمک به جذب و هضم مواد قندی در بدن است. چای دکتر سینا باعث می‌شود که مواد قندی در بند تجمع پیدا نکند بنابراین بدن برای سوخت و ساز مجبور به چربی سوزی می‌شود. چای لاغری دکتر سینا اصل حتی در خواب باعث چربی سوزی می‌شود.
تصویر شماره

چای لاغری دکتر سینا
طریف دم کردن چای لاغری سینا
طریقه‌ی دم کردن چای سبز لاغری دکتر سینا بسیار آسان است. کافی است یکی از چای کیسه‌ای‌های دکتر سینا را در یک فنجان آب جوش قرار داد و بعد از ده دقیقه چای دم کشیده را نوشید. چای سبز لاغری سینا را می توان با یک قند و یا یک قاشق چایخوری عسل نوشید. چای سینا به صورت تی بگ تولید می‌شود بنابراین استفاده از آن در هرجا و مکانی در دسترس و اسان است. بهتر است چای لاغری سینا فرمول ۲ را چهار مرتبه در روز و قبل از وعده‌ی غذایی استفاده کرد. برای لاغر شدن باید برنامه ای منظم داشت. اگر در یک مدت به صورت مداوم از چای سینا استفاده کرد می توان شاهد کم کردن وزن و لاغر شدن بود. قیمت چای دکتر سینا بسته به تعداد آن در بسته متفاوت است. قیمت چای لاغری دکتر سینا برای بسته‌ی ۱۰۰ عددی با کیفیت عالی ۴۰ هزار تومان است و قیمت پکیچ سه بسته ای چای دکتر سینا ۱۰۵ هزار تومان است. جهت تهیه‌ی چای لاغری دکتر سینا می توان از راه‌های مختلفی اقدام کرد. یکی از این روش‌ها خرید اینترنتی چای سبز سینا است. از فروشگاه‌های آنلاین می‌توان محصولات دمنوش لاغری گیاهی سینا را سفارش داد و طبق زمان مقرر آن را درب منزل تحویل گرفت و یا اینکه به فروشگاه‌های معتبر رجود کرد و آن را تهیه کرد.

برای خرید چای لاغری دکتر سینا اصل در قالب یک بسته با قیمت ۴۰ هزار تومان می توانید بروی دکمه زیر کلیک نمایید :

برای تهیه چای لاغری سینا در قالب یک دوره سه ماهه سه بسته ای با تخفیف ویژه با قیمت ۱۰۵ هزار تومان می توانید بروی دکمه زیر کلیک نمایید:

برای خرید تلفنی با شماره ۰۹۳۹۷۷۹۵۹۷۰ تماس بگیرید.

چای سینا

کلمات کلیدی: چای دکتر سینا، چای لاغری دکتر سینا، دمنوش لاغری دکتر سینا، چای لاغری دکتر سینا اصل، چای سبز دکتر سینا، چای سبز لاغری دکتر سینا، چای سینا، دکتر سینا، چای لاغری دکتر سینا فرمول ۲، چای سبز سینا، ترکیبات چای لاغری دکتر سینا، دمنوش گیاهی دکتر سینا، خرید چای لاغری دکتر سینا، چای سینا لاغری، چای لاغری سینا فرمول ۲، دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا، قیمت چای لاغری دکتر سینا، قیمت چای دکتر سینا

چای سبز لاغری دکتر سینا , قهوه لاغری سهله , داروی گیاهی دیابت , چای کرفس , ۱۱۱ قهوه ای , دمنوش دربند , دمنوش برای آرامش اعصاب
ن : منحی
ت : دوشنبه 20 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر